Kthyen qendrën e masazheve në ‘fole’ prostitucioni, arrestohen menaxherja dhe punonjësja

Shqipëria

Kthyen qendrën e masazheve në ‘fole’ prostitucioni, arrestohen menaxherja dhe punonjësja

Më: 28 maj 2024 Në ora: 12:18
Foto ilustrim

Menaxherja e një qendre masazhi në Tiranë dhe punonjësja e saj janë arrestuar pasi kishin kthyer qendrën që menaxhonin në “fole” prostitucioni.

Të arrestuarat janë Marjeta Korfuzi dhe Aida Brahja.

Po ashtu janë proceduar edhe disa të tjerë, të cilët dyshohet si të përfshirë në këtë veprimtari të paligjshme.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e veprimtarisë së këtij grupi, i cili nën emrin e biznesit për qendër masazhesh, ofronin dhe shërbime të tjera të paligjshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat