Aksident në Bypass-in e Rrugës së Arbrit, plagosen 5 persona

Shqipëria

Aksident në Bypass-in e Rrugës së Arbrit, plagosen 5 persona

Më: 28 maj 2024 Në ora: 15:27
Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ështe regjistruar këtë pasdite në Bypass-in e rrugës së Arbrit.

Sipas informacioneve furgoni i linjës Peshkopi-Tiranë ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë plagosur 5 persona.

Një nga të plagosurit po dërgohet drejt Spitalit të Traumës, ndërsa  4 të plagosurit e tjerë po marrin ndihmë ne Spitalin e Klosit.

Policia në vendngjarje, po punon për zbardhjen e rrethanave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat