““Vëllai i Olsit” paska pyetur kush jemi”, Gazment Bardhi: Nuk jemi anëtarë të asnjë grupi të strukturuar kriminal

Shqipëria

““Vëllai i Olsit” paska pyetur kush jemi”, Gazment Bardhi: Nuk jemi anëtarë të asnjë grupi të strukturuar kriminal

Më: 28 maj 2024 Në ora: 16:34
Gazment Bardhi

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi, ka reguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me diskutimin dhe përplasjet që u zhvilluan gjatë seancës së shkuar parlamentare.

Bardhi i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili ka publikuar në rrjet një video me fjalimet e ministrave Elisa Spiropali dhe Ulsi Manja, ndërsa pyet “kush jeni, kush je…”. referuar qëndrimeve që kanë mbajtur deputetë të opozitës në raport me ish-Kryeministrin Sali Berisha.

“Ne nuk jemi Ols Rama, Arben Ndoka, Rrahman Rraja, Armando Prenga, Saimir Tahiri, Arben Ahmetaj, Ilir Beqaj, Elvis Rroshi, Agim Kajmaku as Valdrin Pjetri dhe nuk jemi anëtar të asnjë grupi të strukturuar kriminal”, shkruan Bardhi në postimin e tij.

Postimi i plotë:

Meqënëse çdo shqiptar e di tashmë kush është Edi Rama dhe ekipi i tij , ky vetë duhet të dijë kush ne nuk jemi.

Ne nuk jemi Ols Rama, Arben Ndoka, Rrahman Rraja, Armando Prenga, Saimir Tahiri, Arben Ahmetaj, Ilir Beqaj, Elvis Rroshi, Agim Kajmaku, Valdrin Pjetri, etj. Nuk jemi anëtar të asnjë grupi të strukturuar kriminal, që qeverisë Shqipërinë prej 11 vitesh sipas parimit: “të vjedhim Shqipërinë për të vjedhur zgjedhjet, dhe të vjedhim zgjedhjet për të vjedhur Shqipërinë”!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat