Naza operohet me sukses 

Volejboll

Naza operohet me sukses 

Nga: K.G. Më: 16 dhjetor 2021 Në ora: 17:22
Naza operohet me sukses 

Volejbollistja e spikatur Nazmie Ibrahimi, sot është operuar. Ajo është kapitene e Fer Volley nga Ferizaj, fituese e Kupës së Federatës. 

“Është operuar me sukses kapitenja!

Pas lëndimit në ndeshjen hapëse të kampionatit, Naza pësoi një lëndim, ku në rezultatet e marra ditë më vonë u konstatua se kishte këputur ligamentet e gjurit. 

Sot Naze Ibrahimi përfundoi me sukses operimin.

Ne si klub i dëshirojmë shërim sa më të shpejtë dhe e presim të rikthehet me e fortë se kurrë”, njofton KV Fer Volley.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat