Mehdi Mehmeti: Urime gazeta “Bota sot”, jeni 1-shi me gazetarin e famshëm Kemajl Goca

Volejboll

Mehdi Mehmeti: Urime gazeta “Bota sot”, jeni 1-shi me gazetarin e famshëm Kemajl Goca

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 23:46
Mehdi Mehmeti: Urime gazeta “Bota sot”, jeni 1-shi me gazetarin e famshëm Kemajl Goca

Drejtori sportiv i klubit të volejbollit Prishtina F (femrat), uron 27 vjetorin e gazetës “Boza sot”.

Mehmeti tha se “Bota sot” gjithmonë është në përkrahje të sportit, sidomos të volejbollit.   

“Urime, urime jeni 1-shi,e gjithë kjo kohë më shkoi me Ju.

Sidomos me rubrikën e sportit, me gazetarin e famshëm zotëri Kemajl Gocën Ju uroj suksese të mëtutjeshme”, uron Mehmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat