Volejbollistja se*si me më shumë ndjekës në Instagram: Fitoj 50 herë më shumë se duke luajtur

Volejboll

Volejbollistja se*si me më shumë ndjekës në Instagram: Fitoj 50 herë më shumë se duke luajtur

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 11:06
Key Alves

Key Alves është volejbollistja profesioniste me më shumë ndjekës në Instagram.

Ajo ka plot 2.3 milionë fansa dhe ka rrëfyer se fiton më shumë para duke pozuar për OnlyFans (faqe pa censurë për të rriturit) sesa duke luajtur volejboll.

“Dua apo s’dua, sot janë të ardhurat e mia më të mëdha… dhe e konsideroj veten sportiste, modele, influencuese, biznesmene dhe sipërmarrëse”, – shpjegon lojtarja e Osasco Volleyball Clube (Sao Paolo). 

Një në prononcim për “O Globo” ajo shpjegoi:

“Me platformat dixhitale fitoj rreth 50 herë më shumë sesa me volejbollin.

Dhe më shumë në “OnlyFans”, sepse çmimi mujor për abonim (16 euro) është fiks. Fotografitë që postoj në faqen time “OnlyFans” janë totalisht të destinuara për seanca “të lehta” dhe profesionale. Nuk ka lakuriqësi apo diçka të tillë. Kushdo që e kërkon këtë në profilin tim nuk do ta gjejë,” – shpjegoi Key Alves në shtypin brazilian.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat