Kondukteri shërben pa maskë udhëtarët

Aktuale

Kondukteri shërben pa maskë udhëtarët

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Aplikimi i masave pandemike të vendosura nga shteti vazhdojnë të jenë në fuqi. Qytetarët që s’po i respektojnë këto masa po gjobiten vazhdimisht nga policët në të gjitha qytetet e Kosovës.

Por, masat dhe gjobat nuk po vlejnë për një kondukter të autobusëve urban në kryeqytet.

Ai kryen punën e tij pa maskë, ani pse ka kontakt me qindra qytetarë gjatë ditës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat