Flet për herë të parë Alma Lama, pas kandidimit për deputete nga radhët e LDK-së

Aktuale

Flet për herë të parë Alma Lama, pas kandidimit për deputete nga radhët e LDK-së

Nga: M.H Më: 16 janar 2021 Në ora: 22:48
Alma Lama

Kandidatja për deputete nga radhët e LDK-së, Alma Lama përmes një postimi në facebok ka treguar që me ftesën e LDK-së është bërë pjesë e betejës elektorale.

Lama falenderon të gjithë miqtë që i kanë kërkuar të I rikthehet politikës dhe që e kanë mbështetur, transmeton “Bota sot”.

Në fund ajo shprehët që do I përkushtohet maksimalisht LDK-së për këto zgjedhje.

Postimi i plotë

Të dashur miq,

LDK më bëri ftesë të bëhem pjesë e betejës elektorale.

E falënderoj për besimin e dhënë.

Po ashtu i falenderoj të gjithë ata miq që prej ditësh më kërkojnë të rikthehem në politikë, që më kanë mbështetur në çdo hap.

Unë do të përkushtohem maksimalisht për LDK-në në këto zgjedhje, me të gjithë potencialin tim, me ndihmën e juaj dhe me dashuri të madhë në për Kosovën.

Numri im në listë është 90.

Na priftë e mbara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat