Gashi: Raportet me SHBA dhe BE, janë primare për Kosovën

Aktuale

Gashi: Raportet me SHBA dhe BE, janë primare për Kosovën

Nga: A.SH Më: 17 janar 2021 Në ora: 22:46
Arben Gashi

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Arben Gashi në këto zgjedhje do të mbajë numrin 8.

Ai ka thënë se, raportet me SHBA dhe BE, janë primare për Kosovën

“#8 Arben Gashi

Raportet me SHBA dhe BE, jane primare per Kosoven”, ka shkruar Gashi në Facebook.

Kujtojmë se, kandidat i LDK-së në këto zgjedhje është Avdullah Hoti dhe zgjedhjet do të mbahen me 14 shkurt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat