Qeveria e Kosovës mblidhet në ora 16.00

Aktuale

Qeveria e Kosovës mblidhet në ora 16.00

Më: 2 prill 2021 Në ora: 13:59
Qeveria

Qeveria e Kosovës në ora 16.00 do të mbajë mbledhjen e radhës.

Mbledhja mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Ndërsa luten gazetarët, dhe pjesëmarrësit që të pajisen me maskë mbrotjëse.

Vjion...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat