Fansja e Vjosa Osmanit tregon mbështetjen përmes targave të veturës

Aktuale

Fansja e Vjosa Osmanit tregon mbështetjen përmes targave të veturës

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:09
Vjosa Osmani

Një mbështetëse e Presodentes Vjosa Osmani ka zgjedhur një mënyrë kreative për të shprehur mbështetjen ndaj saj.

Ajo ka vendosur akronimin “GUXO” në targat e veturës së saj në shtetin e Nju Jorkut në ShBA.

Postimi i plotë:

 “Vjosa Osmani, kjo është për ty mbretëresha ime, idoli im dhe inspirimi im”.

Image
Twitter
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat