Arsyeja se pse Pacolli poston shpesh në Facebook

Aktuale

Arsyeja se pse Pacolli poston shpesh në Facebook

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 21:38
Behgjet Pacolli

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka treguar arsyen pse ai është aktiv në rrjete sociale.

Pacolli njihet si një personazh shumë i famshëm në Facebook dhe postimet e tij zakonisht marrin shumë komente dhe reagime. Ai shpesh replikon me ndjekësit të cilët i komentojnë. Por kjo ka edhe anët e veta negative.

Njëherë Pacolli ishte ankuar se po ofendohej nga disa përdorues megjithatë ai sot ka treguar pse është aq aktiv.

“E vetmja arsye që jam aktiv në rrjetet sociale është të tregoj vlerësimin tim për të giithë ju ndjekës. Për mua, mirënjohja është një domosdoshmëri në jetë!”, ka thënë ai në një postim po në Facebook. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat