Festë në familjen e Agim Ramadanit, martohet djali i tij

Aktuale

Festë në familjen e Agim Ramadanit, martohet djali i tij

Më: 5 gusht 2021 Në ora: 22:30
Foto nga vendi i ngjarjes

Martohet djali i Agim Ramadanit, komandant “Katanës”

Është martuar sot në Gjilan Edon Ramadani, i biri i heroit të Kombit, Agim Ramadani, i njohur në luftë me nofkën “Katana”.

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj ka publikuar fotografi nga kjo dasmë. 

Ku ishte e pranishme edhe vet ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat