“Dikur në një klasë, sot ministra në qeverinë e Shqipërisë dhe Kosovës”/ Ministrja publikon foto me shokun e vjetër

Aktuale

“Dikur në një klasë, sot ministra në qeverinë e Shqipërisë dhe Kosovës”/ Ministrja publikon foto me shokun e vjetër

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 18:40
Elvis Kushi dhe Liburn Aliu

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka publikuar një foto me një shokë të vjetër, ministrin e Mjedisit në Kosovë, Liburn Aliu.

Në një postim në rrjetet sociale, ministrja shkruan se dikur ishin shokë klase në në gjimnazin “Dhaskal Todri” në Elbasan, ndërsa sot janë ministra në Qeverinë e Shqipërisë dhe Qeverinë e Kosovës.

Shkrimi në Facebook:

Kënaqësi të takoja sot Liburn Aliu, Ministër i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, në Republikën e Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat