LDK në Lipjan e bindur se Ahmeti do ta mban mandatin

Aktuale

LDK në Lipjan e bindur se Ahmeti do ta mban mandatin

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 20:43
Imri Ahmeti

Lidhja Demokratike në Lipjan bëri mbylljen e fushatës zgjedhore këtë mbrëmje.

Përmes një marshi neper qytet, Imri Ahmeti dhe simpatizantët e kësaj partie shënuan përfundimin e fushatës.

Sipas tyre defilimi deri në shesh që ata e quanin si “marshi i fitores”  bëri që të bllokohet edhe një korsi e rrugës kryesore në qytet.

Para përkrahësve Imri Ahmeti theksoi se do të vazhdojë punët e mira pas 17 tetorit kur do ta fitojë edhe mandatin e tretë në krye të komunës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat