LDK në balotazh në 9 komuna, çka po paralajmëron Arben Gashi?

Aktuale

LDK në balotazh në 9 komuna, çka po paralajmëron Arben Gashi?

Nga: A.ZH Më: 24 tetor 2021 Në ora: 07:57
Arben Gashi

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale në Kosovë.

Ai ka thënë se 14 nëntori do të jetë ditë feste për LDK-në, përcjell Bota sot.

Sipas tij, LDK-ja është në rrugë të drejtë e të mbarë.

“Data 14-të e nëntorit do të jetë ditë feste. Jemi në rrugë të drejtë e të mbarë, ndaj vazhdojmë të gjithë për të gjithë”, ka shkruar Gashi në një postim në Facebook.

LDK-ja më 17 tetor fitoi dy komuna, ndërsa më 14 nëntor do të garojë në balotazh në nëntë komuna./BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat