AAK thërret konferencë për media, kjo është arsyeja

Aktuale

AAK thërret konferencë për media, kjo është arsyeja

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 22:50
Foto ilustrim

Pas ngritjes së çmimeve të produkteve esenciale, AAK do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet nga kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, z. Besnik Tahiri, nesër me fillim nga ora 13:00.

Siç bëhet e ditur në njoftimin e AAK-së, konferenca do të mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, mbanë konferencë për media. 

“Arsyeja e mbajtjes së kësaj konference është inicimi i Grupit Parlamentar të AAK-së për debat lidhur me rritjen enorme të çmimeve në vendin tonë”, përfundon njoftimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat