Kjo është lidhja familjare mes Bashkim Jasharit dhe Rrahman Ramës!

Aktuale

Kjo është lidhja familjare mes Bashkim Jasharit dhe Rrahman Ramës!

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 20:35
Bashkim Jashari dhe Rrahman Rama

Bashkim Jashari është emëruar këtë të martë Komandant i Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Ai e ka pasuar në këtë pozitë Rrahman Ramën i cili dha dorëheqje.

Pozita më e rëndësishme ushtarake në vend ka kaluar nga daja tek nipi. Jashari dhe Rama kanë lidhje familjare mes vete.

Bashkim Jashari është djalë i hallës së Rrahman Ramës.

“Gruaja e Ademit dhe gruaja e Rifatit kanë qenë halla të Rrahman Ramës”, ka konfirmuar Halit Barani, i cili njeh të dy familjet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat