Hoxha: Kurti tha ose do të reduktime ose rritje të çmimeve

Aktuale

Hoxha: Kurti tha ose do të reduktime ose rritje të çmimeve

Më: 18 janar 2022 Në ora: 20:01
Eliza Hoxha

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), Eliza Hoxha, ka kritkuar vendimin e fundit të Qeverisë së Kosovës për rritjen e çmimit të energjisë elektrike.

Hoxha e ka cituar kryeministri Kurtin kur kishte thënë, “ose do të kemi reduktime ose rritje të çmimeve”.

Hoxha tani thotë se i kemi edhe reduktimet edhe rritjen e çmimeve.

“Kurti mes tjerash tha: ose do të kemi reduktime ose rritje të çmimeve. Sot i kemi të dyja: edhe reduktime, edhe rritje të çmimeve”, ka shkruar Hoxha në llogarinë e saj në Facebook

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat