Tahiri, qeverisë për çmimet e rrymës: A janë bre normalë këta?

Aktuale

Tahiri, qeverisë për çmimet e rrymës: A janë bre normalë këta?

Më: 20 janar 2022 Në ora: 23:44
Besnik Tahiri

Qeveria e Kosovës publikoi sqarim se si do të përfitojnë qytetarët nga subvencionimi në çështjen e tarifave të energjisë elektrike, sipas propozimeve nga ZRrE-ja.

Kjo u diskutua edhe në Rubikon, ndërsa shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, bëri reagim të papritur gjatë komentimit të ketyre detajeve.

”A janë bre normalë këta? – A jeni duke e pa? – Unë iu kam thënë sot a jeni në mend.

Veç a jeni duke pa çfarë propagande, çfarë mashtrimi janë duke bërë këta?!”, u shpreh, mes tjerash, Tahiri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat