Dardan Molliqaj përleshet me policinë

Aktuale

Dardan Molliqaj përleshet me policinë

Më: 29 janar 2022 Në ora: 14:29
Dardan Molliqaj

Kryetari i PSD-së Dardan Molliqaj është parë duke u përleshur me policinë që gjenden para objektit të qeverisë.

Kjo pasi policia nuk po i lejon drjetuesit e PSD-së t’u drejtohen protestusve.

Protesta po mbahet si kundërshtim për rritjen e çmimit të rrymës.

PSD ka protestuar edhe më herët për këtë arsye.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat