282 raste aktive me koronavirus

Aktuale

282 raste aktive me koronavirus

Më: 18 maj 2022 Në ora: 06:35
Foto ilustrim

282 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit nuk ka pasur viktima dhe u regjistruan katër raste të reja, njofton MSh.

U kryen 523 testime dhe 32 qytetarë u shëruan.

Kujtojmë që MSH po vazhdon të apeloj për kujdes të shtuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat