157 raste aktive me COVID-19

Aktuale

157 raste aktive me COVID-19

Më: 24 maj 2022 Në ora: 06:40
Foto ilustrim

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 157 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar një rast të ri.

Dhe 32 pacientë të pacientë të shëruar.

MSH apelojnë për kujdes të shtuar për qytetarët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat