Tha se Serbia nuk e sulmon Kosovën shkaku i miqësisë Rama-Vuçiq/ Çim Peka i reagon Baton Haxhiut: Ose është naiv ose ….!

Aktuale

Tha se Serbia nuk e sulmon Kosovën shkaku i miqësisë Rama-Vuçiq/ Çim Peka i reagon Baton Haxhiut: Ose është naiv ose ….!

Nga: A.M Më: 28 qershor 2022 Në ora: 15:43
Gazetari Çim Peka

Gazetari Çim Peka ka raaguar ndaj deklaratës së Baton Haxhiut lidhur me deklaratën se garancia që Serbia nuk e sulmon Kosovën është Edi Rama.

Sipas tij, me këtë deklaratë Haxhiu beson se po të mos jetë për miqësinë që ka Vuçiq me Ramën, sa për trupat e NATO-s Serbia e sulmon veriun.

“Kolegu ynë Baton paska thënë mbrëmë tek Fevzo, se garancia që Serbia nuk e sulmon Kosovën qenka Rama dhe jo trupat e NATO-s në Kosovë.

Pra, po të mos jetë për miqësinë që ka Vuçiq me Ramën, sa për trupat e NATO-s Serbia e sulmon veriun.

Ose është naiv ose ….”, shkroi Peka në Facebook, përcjell “Bota sot”

Postimi i plotë

Kolegu ynë Baton paska thënë mbrëmë tek Fevzo, se garancia që Serbia nuk e sulmon Kosovën qenka Rama dhe jo trupat e NATO-s në Kosovë.

Pra, po të mos jetë për miqësinë që ka Vuçiq me Ramën, sa për trupat e NATO-s Serbia e sulmon veriun.

Ose është naiv ose ….

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat