Zëdhënësja e PSD-së i shkruan Hekuran Muratit, publikon mesazhin

Aktuale

Zëdhënësja e PSD-së i shkruan Hekuran Muratit, publikon mesazhin

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 18:33
Dardan Molliqaj dhe Natyra Kuqi

Zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuqi, ka publikuar mesazhin që i ka shkruar në Whats App ministrit Hekuran Murati.

Ajo përmes këtij mesazhi i ka kërkuar dorëheqjen atij.

“Unë ia kërkova dorëheqjen Ministrit Hekuran Murati. Shkruaj edhe ti! Fyerja e luftës së lavdishme të UÇK-së dhe trajtimi nënçmues i veteranëve janë të papranueshme. Dorëheqje!”, shkruan ajo.

Image
Postimi i Natyra Kuqit

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat