Telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetares Teutë Tmava

Aktuale

Telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetares Teutë Tmava

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 13:34
Foto ilustrim

Me trishtim të thellë kemi pranuar lajmin për vdekjen e gazetares, Teutë Tmava.

Tmava do të kujtohet si një gazetare shembull që shërbeu me korrektësi dhe pasion për profesionin.

Andaj edhe do të lë gjurmë të përhershme në fushën e gazetarisë.

Në emër të Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës dhe komunitetit të gazetarëve, shprehim ngushëllimet më të sinqerta për familjarët, të afërmit dhe miqtë e së ndjerës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat