Lirohet nga spitali Vali Corleone, ja ku ishte i plagosur

Aktuale

Lirohet nga spitali Vali Corleone, ja ku ishte i plagosur

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 14:43
Vali Corleone

Vali Corleone, është liruar nga spitali i Gjilanit pasi ishte plagosur me armë zjarri.

Lajmin e ka konfirmuar Ukshin Ismajli, drejtori klinik i Spitalit të Gjilanit.

Ismajli tha se Corleone kishte marrë plagë në këmbën e djathtë.

Si e dyshuar për këtë vepër është arrestuar një 22 vjeçare me inicialet A.S, e cila është ndaluar për 48 orë.

Ajo dyshohet për dy vepra penale “Vrasje në tentativë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”, njofton Prokuroria Themelore e Gjilanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat