Gashi: Kjo po më kallë

Aktuale

Gashi: Kjo po më kallë

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 22:59
Shkëlzen Gashi

Analisti Shkëlzen Gashi ka kritikuar Qeverinë Kurti për mungesën e transparencës.

Ai teksa foli për krizën energjetike, komentoi deklaratën e ministres së Ekonomisë, Artane Rizvanolli që paralajmëroi një dimër të vështirë.

“Këta nuk po komunikojnë me qytetarë. Qekjo po më kallë, s’po del me 15 propozime me thonë kena me i pasë këto probleme.

I lusim qytetarët a keni propozime tjera”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat