Vuçiç shfaqet i acaruar, sulmon median, Rama e qetëson

Aktuale

Vuçiç shfaqet i acaruar, sulmon median, Rama e qetëson

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 09:58
Edi Rama dhe Aleksandër Vuçiq

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë pasi fillimisht kishte refuzuar dhe kishte ofenduar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Vuçiç u shfaq i zemëruar përpara Edi Ramës, teksa ky ishte i qeshur.

Rama u përpoq që ta qetësonte, ndërsa Vuçiç u nis për një prononcim për mediat.

Edhe aty ishte i acaruar dhe sulmoi një gazetare, e cila po e pyeste.

Vuçiç i kërkoi që të mos e ndërpriste, ndërsa u shfaq me një stil komunikimi njësoj si Edi Rama me median.

Image
Edi Rama dhe Aleksandër Vuçiq
Image
Aleksandër Vuçiq

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat