​Samiti BE-Ballkani Perëndimor, dy kryeministra kërcejnë

Aktuale

​Samiti BE-Ballkani Perëndimor, dy kryeministra kërcejnë

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 14:42
Mark Rutte dhe Xavier Bettel

Kryeministi i Holandës, Mark Rutte dhe ai i Luksemburgut, Xavier Bettel janë parë teksa shijojnë performancën e kërcimit të disa fëmijëve, në kuadër të Samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Dy liderëve jo vetëm iu pëlqeu koreografia, por duket se po iu bashkohen me dëshirë kërcimit.

Korrespondenti i Financial Times, Henry Foy, ka shpërndarë në Twitter deri sa ka shkruar “ja pse politikanët nuk duhen të kërcejnë, dhe t’ia lënë këtë gjë fëmijëve”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat