Baraliu: Nëse Albini s’e pranon Asociacionin PSD-ja duhet me i kërku falje, nëse po unë do hedhi gaz lotsjellës në shtëpinë e tij

Aktuale

Baraliu: Nëse Albini s’e pranon Asociacionin PSD-ja duhet me i kërku falje, nëse po unë do hedhi gaz lotsjellës në shtëpinë e tij

Nga: N. Sh. Më: 21 mars 2023 Në ora: 20:33
Bleron Baraliu

Analisti nga ShBA, Bleron Baraliu, thotë se, kryeministri Albin Kurti do ta bllokojë Asociacionin.

Kështu ai është shprehur përmes një postimi në Facebook.

Ai shkruan se, nëse Kurti e bllokon asociacionin PSD duhet me i kërku falje dhe me u kthy në LVV.

Baraliu tutje shkruan se, nëse Kurti e lejon asociacionin atëherë do të gjuan gaz lotsjellës në shtëpinë e Kurtit.

"A ja bajm' k'shtu: Nëse Albini e bllokon zajednicën, krejt PSD me i kerku falje dhe mu kthy ne VV. Nëse e lejon, unë i pari i pri PSD-s në hedhje të gazit lotsjellës në shtëpinë e Albinit (pas Xenit, si propozues i parë 😅) p.s. Albanians, united, will never be defeated!” – ka shkruar Baraliu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat