Sulmohen dy shqiptarë në Mitrovicën e veriut

Aktuale

Sulmohen dy shqiptarë në Mitrovicën e veriut

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 13:39
Foto ilustrim

Dy shqiptarë janë sulmuar fizikisht në Mitrovicën e Veriut.

Ata janë sulmuar derisa po ecnin në sheshin e qytetit.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Gazetarja e Klan Kosovës Rina Mujku, gjendet atje dhe po i përcjell nga afër zhvillimet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat