Nela: Ramush, shko e mbyllu në kullën e Gllogjanit

Aktuale

Nela: Ramush, shko e mbyllu në kullën e Gllogjanit

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 23:17
Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, pas krijimit të kësaj situate tensionuese, ka kërkuar “një hetim ndërkombëtar për të zbardhur skenarët e destabilizimit, jo vetëm të Kosovës por edhe të Ballkanit dhe për te nxjerrur para drejtësisë të gjithë ata që kanë qenë të përfshirë në këto sulme terroriste”.

Analisti Milaim Nela ka thënë se Haradinaj duhet të mos flasë në publik sepse po ja nxjerr vetes bojën.

“Rambo!

Shko e mbyllu në kullën e Gllogjanit e mos fol më në publik se ja nxorre bojën vetit!”, shkruan Nela.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat