Mblidhet komisioni hetimor për rezervat shtetërore

Aktuale

Mblidhet komisioni hetimor për rezervat shtetërore

Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 07:10
Komisioni Hetimor Parlamentar

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore, keqpërdorimet dhe abuzimet e mundshme me rezervat shtetërore nëpërmjet kualifikimit të procedurës si sekret shtetëror për furnizime të tilla sot mban mbledhje.

Në këtë mbledhje do të ketë diskutim rreth kërkesave për sjellje të dokumentacionit.

Deri më tani ky komision ka mbajt disa mbledhje.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat