Tanushi largohet nga Vëllaznimi

Basketboll

Tanushi largohet nga Vëllaznimi

Nga: K.G. Më: 13 janar 2021 Në ora: 16:48
Tanushi largohet nga Vëllaznimi

Basketbollisti Bleonis Tanushi largohet nga Vëllaznimi i Gjakovës dhe ende nuk dihet se ku do të vazhdojë karrierën e tij.

“Klubi ka liruar talentin e ekipit Bleonis Tanushi.

Pas disa negociatave klubi ka vendosur t’i hap rrugët drejt suksesit Bleonisit i cili do të vazhdoj të luaj në 2 ekipe tjera ku do të ketë minutazh më të madhe dhe do të përfitoj provoj.

Bleonisi do të vazhdoj te stërvitet me ekipin dhe do të jetë gjithmonë afër Vëllaznimit”, njofton KB Vëllaznimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat