Trepça përforcohet me basketbollistin amerikan

Basketboll

Trepça përforcohet me basketbollistin amerikan

Më: 9 janar 2022 Në ora: 14:41
Trepça përforcohet me basketbollistin amerikan

KB Trepça është përforcuar me basketbollistin amerikan, Corban Collins.

Collins ka një përvojë në Gjermani, Itali, Suedi e Finlandë.

Ai pritet t’i ndihmojë mitrovicasit në përmirësimin e rezultateve.

Postimi i plotë nga KB Trepça: 

Viti i Ri me lojtar të ri. 

Corban Collins i bashkohet KB TREPCA. Përvoja e Collins në Gjermani, Itali, Suedi e në Finland pritet të jetë alternativë shtesë në përmirësimin e rezultateve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat