Lekndreaj: Ndjej keqardhje 

Basketboll

Lekndreaj: Ndjej keqardhje 

Nga: K.G. Më: 20 maj 2022 Në ora: 12:38
Lekndreaj: Ndjej keqardhje 

Peja nuk është në finale, eliminohet në seri të fitoreve me 3:1 nga Trepça e Mitrovicës.

Basketbollistit të Pejës, Daniel Lekndreaj, i vjen keq që nuk e arritën finalen e madhe të play-off-it të Superligës së Kosovës. 

“Ishte një sezon me të mirat dhe problemet e veta, ku u mundova te jap gjithçka nga vetja dhe nuk u kurseva ne asnjë ndeshje!

Ndjej keqardhje që nuk arrita ta mbyll në mënyrën e duhur për arsye të një lëndimi, por jam shumë falënderues dhe mirënjohës për të gjithë ju që më keni mbështetur në çdo moment! 

Falënderim i veçantë për motivin dhe zemrën e ekipit - Shqiponjat!”, ka shkruar Lekndreaj në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat