Morina mbetet pjesë e kampionit

Basketboll

Morina mbetet pjesë e kampionit

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 13:19
Gëzim Morina

Basketbollisti Gëzim Morina mbetet pjesë e klubit Holden Eagle Ylli.

Lajmi bëhet i ditur në faqen e klubit Ylli, kampion i Kosovës.

“Natyrisht e fillojmë me Kapitenin, djalin e këtij qyteti që ka ndjenjë të veçantë për këto ngjyra e për këtë ekip!

Gëzim Morina është me ne edhe për 3 vitet e ardhshme!”, njofton KB Golden Eagle Ylli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat