Amin Hot dhe Ardit Pepaj të gatshëm për të debutuar për Kosovën A

Basketboll

Amin Hot dhe Ardit Pepaj të gatshëm për të debutuar për Kosovën A

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 14:57
Të gatshëm

Amin Hot dhe Ardit Pepaj të gatshëm për të debutuar për Kosovën A.

Hot ka marrë nënshtetësinë e Kosovës, kurse Pepaj ka luajtur për gjeneratat e reja të Kosovës.

Dardanët të enjten nga ora 19:00 përballen me Danimarkën në Naestved, ku pritet debutimi i tyre.

Kosova ka arritur në Danimarkë dhe synon paraqitje sa më të mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat