Urim Zenelaj vazhdon me ekiin prizrenas

Basketboll

Urim Zenelaj vazhdon me ekiin prizrenas

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 18:27
Urim Zenela

Basketbollisti Urim Zenelaj mbetet edhe më tej në ekipin e Ponte Prizrenit. 

Kryetrajneri Arbnor Rifati synon të ndërtojë një ekip edhe më të fortë për edicionin e ri. 

“Lojtari më besnik i skuadrës Urim Zenelaj qëndron tek skuadra jonë.

Pa dyshim qendra numër 1 në Kosovë “King Of Paint” tani i bënë 5 vite në skuadër përkundër shumë ofertave tjera ai qëndron besnik skuadrës së zemrës.

Urim Zenelaj pritet të jetë arma më e fort e ekipit, pasi që pas përfundimit të sezonit është nënshtruar dy intervenimeve mjekësore”, njofton Ponte Prizreni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat