Norvegji - Kosovë: Dita e ndeshjes për Dardanët e rinj

Basketboll

Norvegji - Kosovë: Dita e ndeshjes për Dardanët e rinj

Më: 2 gusht 2022 Në ora: 12:33
Norvegji-Kosovë: Dita e ndeshjes për Dardanët e rinj

Dardanët e rinj sot zhvillojnë ndeshjen e katërt në Grupin B, në kuadër të “U18 European Championship” 

Deri më tani rezultatet nuk janë pozitive për Dardanët të cilët nuk kanë arritur akoma të shijojnë ndjesinë e fitores, duke humbur tre herë në tre ndeshje të zhvilluara deri më tani.

Për dallim nga Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll, Norvegjia ka arritur që të paktën të marrin një fitore, dhe dy humbje.

Ndeshja zhvillohet sot nga ora 12:30.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat