Vëllaznimi përforcohet me një lojtar amerikan

Basketboll

Vëllaznimi përforcohet me një lojtar amerikan

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 17:16
Harris

Vëllaznimi i Gjakovës përforcohet me një basketbollist amerikan.

Gjakovarët synojnë të kompletohen në të gjitha repartet për edicionin e ri.

“Playmakeri amerikan i cili luajti në kolegjin Grand Valley është përforcimi i fundit i ekipit. 

Sezonin e kaluar luajti me statistikat 10.7 pikë 2.3 kërcime dhe 4.1 asistime për ndeshje”, njofton KB Vëllaznimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat