Petrolina AEK fiton ndeshjen e parë çerekfinale

Basketboll

Petrolina AEK fiton ndeshjen e parë çerekfinale

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 19:51
Petrolina AEK

Petrolina AEK fiton ndeshjen e parë çerekfinale, duke mundur Thor me shifrat 77:68

Ndeshja e dytë është mes Gottingen dhe Trepçës

Takimi fillon nga ora 20:00 në “Minatori”,

Ndeshje që zgjon interesim të madh dhe shpresojnë në fitoren e Trepçës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat