Ndeshja Ponte Prizreni - Rahoveci pa shikues!

Basketboll

Ndeshja Ponte Prizreni - Rahoveci pa shikues!

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 12:32
Ndeshja Ponte Prizreni - Rahoveci pa shikues!

Ndeshja Ponte Prizreni - Rahoveci pa shikues!

Sonte zhvillohet vetëm një duel në Prince Caffe Superligë.

Ponte Prizreni dhe Rahoveci do të ndeshen në një sfidë shumë të rëndësishme për të dy skuadrat.

Megjithatë, kjo ndeshje do të zhvillohet pa shikues, për shkak të incidentit të fundit në sfidën mes Ponte Prizrenit dhe Trepçës, e zhvilluar të enjten në Prizren.

Ndeshja fillon nga ora 19:00 dhe transmetohet në Art Motion/Kujtesa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat