Trepça përballet me Penzën

Basketboll

Trepça përballet me Penzën

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 15:44
Orari i ndeshjes

Gjatë të premtes dhe të shtunës zhvillohen tri duelet, që i takojnë xhiros së 15-të në Superligën e Femrave.

Java e 15-të hapet me ndeshjen mes Penzës dhe Trepçës, përbalje kjo e cila zhvillohet nga ora 17:30.

Vajzat e ‘Minatorit’ gjenden në vendin e katërt në tabelë me katër fitore e dhjetë humbje.

Vajzat verdhë e zi në vendin e tretë me tetë fitore dhe gjashtë humbje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat