Vajzat tona po stërviten intensivisht

Basketboll

Vajzat tona po stërviten intensivisht

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 20:50
Kosova

Vajzat tona po stërviten intensivisht për ndeshjet e FIBA Kampionatit Evropian për Shtete të Vogla që t'i ofrojnë publikut të Kosovës lojë të bukur, emocione e fitore!

FIBA Kampionati Evropian për Shtete të Vogla - Femrat 2024 do të mbahet me 25-30 qershor 2024, në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Sfida që priten me padurim.

Kosova e ka presionin e këtyre ndeshjeve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat