Enca e magjepsur nga Dubai

Bota e Yjeve

Enca e magjepsur nga Dubai

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 14:16
Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka kaluar së fundmi disa ditë të mira në Dubai.

Ajo ndodhet atje e shoqëruar nga personat e saj më të afërt, me ç’rast edhe ka festuar ditëlindjen e 26-të pak ditë më parë.

E teksa ndodhet në qytetin e shumë vizituar të Emirateve të bashkuara Arabe, Enca duket se ka krijuar një simpati të veçantë për Dubain.

Ajo ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në InstaStory një pamje panoramike të Dubait, ku mund të shihen rrokaqiejt që gjenden në qendër të tij.

Në mbishkrimin e saj, këngëtarja e hitit “A po t’pelqen” shkruan se do e donte çdo ditë një pamje të tilla frymëzuese.

“E dua këtë si pamjen time të përditshme. Kush është në Dubai”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e fotografisë.

Tutje, ajo më pas ka publikuar edhe një tjetër fotografi atraktive në bikini, ku shihet teksa shijon motin e ngrohtë që po shijon atje.

Këngëtarja nga Tirana përndryshe ka qenë mjaft aktive edhe këtë vit, me projekte muzikore që janë pritur mirë nga fansat e saj. 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat