Benada po bëhet brune

Bota e Yjeve

Benada po bëhet brune

Më: 19 maj 2022 Në ora: 23:36

Beniada Nishani është një prej emrave më të komentuar në media rozë, që nga përfundimi i “Big Brother Vip”.

Nga “Big Brother Vip”, ajo fitoi një vëmendje të madhe meditaike, për shkak të sinqeritetit dhe bukurisë që ka.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagam ka shpërndarë disa imazhe përpara pasqyrës, mirëpo komenti i saj mori më shumë vëmendje.

Image

 

Beniada si duket do të bëjë një ndryshim në flokët e saj, dhe ndoshta do të bëhet brune. Nuk jemi mësuar ta shohim brune, por si do që të jetë do të duket bukur.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat