Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 60-vjeçari shqiptar

Diaspora

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 60-vjeçari shqiptar

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 09:36
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë është shënuar dje në Itali, ku ka humbur jetën një shqiptar.

Sipas mediave të huaja 60- vjeçari humbi jetën, pasi humbi kontrollin e automjetit të cilin po drejtonte dhe më pas u përplas me anësore e rrugës duke u përmbysur në asfalt.

Hetimet për të zbuluar shkaqet dhe rrethana e ngjarjes tashmë kanë nisur

60-vjeçari me origjinë shqiptare jetonte prej shumë vitesh në Gioia del Colle.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat