E hënë, 06 dhjetor 2021
  • Ja si u veshën të famshmit në dasmën e miliarderes Paris Hilton

    Paris Hilton dhe Carter Reum i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze të mbajtur në pronën e gjyshit të ndjerë të miliarderes, në Bel Air. Ashtu siç pritej, dasma, e cila do të zgjasë 3 ditë, ishte e mbushur me të ftuar të famshëm.

    “New York Post” ka bërë një përmbledhje të look-eve që personazhet VIP, por edhe familjarët, zgjodhën në dasmën e Paris.

    Çifti, i cili konfirmoi lidhjen në muajin prill 2020, u fejuan në shkurt.

    Carter Reum i propozoi për martesë Paris Hilton në një ishull privat, gati 1 vit pas lidhjes. Ai i dhuroi asaj një unazë diamanti, të dizajnuar nga Jean Dousset.

1 / 10